Dachował i uciekł

USTJANOWA/BIESZCZADY. Wczoraj po południu w Ustjanowej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, prawdopodobnie nadmierna prędkość była przyczyną kolizji. Kierujący audi oddalił się z miejsca zdarzenia, policjanci ustalili jego tożsamość. Dziś rano zgłosił się do miejscowej komendy.

Wczoraj po południu w Ustjanowej Górnej na drodze krajowej nr 84 doszło do zdarzenia drogowego, w którym kierujący audi jadąc od strony Ustrzyk Dolnych wyjeżdżając z zakrętu stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wjechał do rowu uderzając w przepust, po czym auto zostało wyrzucone w górę i dachowało. Z pojazdu wysiadł mężczyzna, który oddalił się z miejsca zdarzenia jeszcze przed przyjazdem służb ratowniczych.Policjanci ustalili świadków tego zdarzenia i przeprowadzili poszukiwania za kierującym audi, niestety nie odnaleziono mężczyzny.

Dziś rano 19 latek mieszkaniec gm. Ustrzyki Dolne zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych przyznał się do tego, że to on jechał audi i doprowadził do kolizji ponieważ jechał za szybko. Oddalił się z miejsca kolizji ponieważ był w szoku. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy był trzeźwy.

Funkcjonariusze KPP Ustrzyki Dolne wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."