Darmowe porady psychologiczne i prawne

08-02-2012

SANOK. W ramach Programu Rewitalizacji Społecznej „Lepsze jutro” mieszkańcy sanockich dzielnic Posada i Śródmieście mogą korzystać z bezpłatnych porad psychologicznych i prawnych.

 

Program jest realizowany przez Miasto Sanok, poprzez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w partnerstwie z Katolickim Towarzystwem Społeczno – Kulturalnym w Sanoku oraz Centrum Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii Rodzinnej.
Porady są świadczone w punkcie poradnictwa obywatelskiego z zakresu wsparcia psychologicznego i prawnego. Z pomocy psychologicznej i porad prawnych mogą korzystać osoby bezrobotne, nieaktywne zawodowo, korzystające ze świadczeń pomocy społecznej i uczące się.

Każdy ma zapewnione odpowiednie warunki do indywidualnego kontaktu z psychologiem lub prawnikiem. Spotkania mają charakter pracy indywidualnej, a także spotkań rodzinnych.

Punkt znajduje się w Sanoku przy ul. Jana III Sobieskiego 21.

Poradnictwo psychologiczne i prawne prowadzone jest przez Centrum Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii Rodzinnej zgodnie z zakresem zadań wynikających z partnerskiego Programu Rewitalizacji Społecznej „Lepsze jutro” w ramach projektu systemowego Rewitalizacja Społeczna Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet I Zatrudnienie i Integracja Społeczna, Działanie 1.2 Systemowe Wsparcie Instytucji Pomocy i Integracji Społecznej.

Poniżej harmonogramy pracy na luty 2012 r.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.