Derbowy rewanż na Wierchach. Z Karpatami o ligowe punkty (VIDEO)

21-04-2012

LUDZIE ZE STALI. W niedzielę na Wierchach dojdzie do spotkania rewanżowego pomiędzy Stalą Sanok i Karpatami Krosno. Dwa dni temu, podczas batalii pucharowej w Krośnie, lepsi okazali się podopieczni Ryszarda Federkiewicza. Jak będzie tym razem? Zobacz zaproszenie przesłane przez sanockich kibiców.

W niedzielę na stadionie przy ulicy Żwirki i Wigury dojdzie do pojedynku na który każdy prawdziwy kibic czeka z utęsknieniem przez cały sezon. Mecz derbowy wyzwala zawsze większe emocje (zarówno wśród kibiców jak i piłkarzy) niż ma to miejsce w przypadku innych spotkań.

Nasz rywal Karpaty Krosno po rozegraniu 2/3 sezonu zajmuje obecnie 7 lokatę w tabeli z dorobkiem 29 punktów. Na wiosnę podopieczni trenera Tomasza Wacka spisują się bardzo nierówno. Dwie wygrane na początku rundy (z Unią Nowa Sarzyna i Strumykiem Malawa) przeplotły się z trzema kolejnymi porażkami (Siarka Tarnobrzeg, Izolator Boguchwała, Orlęta Radzyń Podlaski). Do tego dorobku trzeba także doliczyć środową porażkę z naszym zespołem w Pucharze Polski.

Piłkarze Stali Sanok w lidze także spisują się poniżej oczekiwań. Wyjazdowa porażka w ostatniej kolejce (0:2 z Podlasiem Biała Podlaska) podcięła trochę skrzydła drużynie. Na szczęście w środę przyszło wspomniane już przełamanie w Pucharze Polski. Puchar a liga to jednak dwa różne światy i nie sposób jest przewidzieć jak potoczy się niedzielne spotkanie ligowe. Liczymy jednak, że sanoczanie którzy wygrali kilka ostatnich pojedynków z drużyną Karpat ponownie znajdą sposób na pokonanie krośnian.

Uwaga: Niedzielny pojedynek pomiędzy Stalą Sanok a Karpatami Krosno został zaklasyfikowany jako mecz podwyższonego ryzyka dlatego też przypominamy o kilku ważnych kwestiach. Kasy biletowe zostaną otwarte na 1,5 godziny przed meczem. Wszystkich kibiców wybierających się na spotkanie prosimy o posiadanie przy sobie dokumentu tożsamości. Na stadionie obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu i używania materiałów pirotechnicznych.

Ceny biletów: 7 zł – Normalny, 5 zł – Ulgowy
Zapraszamy na WIELKIE DERBY!

Stal Sanok – Karpaty Krosno, niedziela (22.04) godzina 12:00.

Więcej informacji na stronie www.LudzieZeStali.pl.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.