Dozór Policji za pobicie i zniszczenie mienia

18-07-2012

BIESZCZADY. Ustrzyccy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 17-19 podejrzanych o pobicie 41 latka mieszkańca Liskowatego oraz zniszczenie mienia. Wobec sprawców prokuratura zastosowała dozór policji.

 

W piątek przed północą dyżurny jednostki został zaalarmowany, że w Liskowtem gm. Ustrzyki Dolne w budynku wielorodzinnym  trzej mężczyźni porozbijali szyby, zniszczyli drzwi do mieszkań i pobili jednego z mieszkańców.
Z ustaleń Policji wynikało, że trzech mężczyzn zakłóciło ciszę nocną pukając i niszcząc drzwi wejściowe do mieszkań. Kiedy jeden z mieszkańców usiłował zwrócić im uwagę został wyciągnięty na korytarz , pobity i uderzony twardym przedmiotem w głowę, po czym mężczyźni oddalili się w nieznanym kierunku.
Podczas policyjnej interwencji pod budynek podeszło dwóch mężczyzn w których  mieszkańcy rozpoznali napastników. Okazali się nimi 18 i 19 letni mieszkańcy Liskowatego. Policjanci zatrzymali napastników w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy.  Następnego dnia rano zatrzymano 17 latka, który brał udział w pobiciu.
W poniedziałek wobec wszystkich napastników Prokuratura Rejonowa w Lesku na wniosek ustrzyckich policjantów zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru.
źródło: KPP Ustrzyki Dolne

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.