Dozór policyjny dla sprawcy rozboju

SANOK. Wobec 21-letniego mieszkańca powiatu sanockiego podejrzanego o dokonanie rozboju zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Mężczyzna będzie miał obowiązek zgłaszać się do komendy Policji trzy razy w tygodniu.

W sobotę 18 sierpnia br. w nocy doszło do rozboju na 32-letnim mieszkańcu powiatu sanockiego. Napastnicy używając przemocy doprowadzili pokrzywdzonego do stanu bezbronności i zabrali mu telefon komórkowy oraz pieniądze. Łączna wartość strat to 1400 zł.

Policjanci w wyniku przeprowadzonych czynności zatrzymali jednego ze sprawców. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. W związku z tym, że mężczyzna miał już wcześniej konflikty z prawem policjanci zwrócili się z wnioskiem do prokuratury o zastosowanie środka zapobiegawczego. Wczoraj prokurator wydał postanowienie o zastosowaniu wobec 21-latka dozoru policyjnego.

Komenda Powiatowa Policji w Sanoku prowadzi postępowanie, które ma na celu ustalenie i zatrzymanie pozostałych sprawców rozboju.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."