Dozór za znieważenie policjantów

06-11-2012

USTRZYKI DOLNE. Wczoraj trzej mężczyźni usłyszeli zarzuty znieważenia policjantów na służbie. Prokuratura Rejonowa w Lesku wobec mężczyzn zastosowała środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

W niedzielę nad ranem policjanci interweniowali podczas awantury w rejonie lokalu Manhatan w Ustrzykach Dolnych. W czasie awantury trzej mieszkańcy gminy Ustrzyki Dolne w wieku od 19 do 25 lat, byli agresywni wobec ochrony i rzucali w ochroniarzy szklanymi butelkami. Młodzi mężczyźni byli także agresywni wobec interweniujących policjantów, którym grozili pozbawieniem życia i szarpali za mundury. Awanturnicy zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy, jeden z nich podczas jazdy uszkodził policyjny samochód. Po zbadaniu okazało się, że wszyscy są nietrzeźwi.

Wczoraj po wytrzeźwieniu zostali przesłuchani i usłyszeli zarzut o znieważenie policjantów na służbie, naruszenie nietykalności i stosowanie groźby pozbawienia życia w celu zmuszenia policjantów do zaniechania czynności służbowych. Prokuratura Rejonowa w Lesku wobec mężczyzn zastosowała środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

KPP Ustrzyki Dolne

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.