Dozór za znieważenie policjantów

USTRZYKI DOLNE. Wczoraj trzej mężczyźni usłyszeli zarzuty znieważenia policjantów na służbie. Prokuratura Rejonowa w Lesku wobec mężczyzn zastosowała środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

W niedzielę nad ranem policjanci interweniowali podczas awantury w rejonie lokalu Manhatan w Ustrzykach Dolnych. W czasie awantury trzej mieszkańcy gminy Ustrzyki Dolne w wieku od 19 do 25 lat, byli agresywni wobec ochrony i rzucali w ochroniarzy szklanymi butelkami. Młodzi mężczyźni byli także agresywni wobec interweniujących policjantów, którym grozili pozbawieniem życia i szarpali za mundury. Awanturnicy zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy, jeden z nich podczas jazdy uszkodził policyjny samochód. Po zbadaniu okazało się, że wszyscy są nietrzeźwi.

Wczoraj po wytrzeźwieniu zostali przesłuchani i usłyszeli zarzut o znieważenie policjantów na służbie, naruszenie nietykalności i stosowanie groźby pozbawienia życia w celu zmuszenia policjantów do zaniechania czynności służbowych. Prokuratura Rejonowa w Lesku wobec mężczyzn zastosowała środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."