Dozory za pobicie w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Dwaj mężczyźni pobili 24-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Pokrzywdzony doznał złamania nosa i stłuczeń twarzy. Wobec sprawców zastosowano dozory policyjne.


Sytuacja miała miejsce 3 listopada przed godz. 1. w nocy na ul. Sadowej w Sanoku. Pokrzywdzony udał się do mieszkania sąsiada na spotkanie towarzyskie. Gdy był w łazience został zaatakowany przez dwóch mężczyzn. Sprawcy uderzyli 24-latka, wrzucili do wanny i zabrali mu telefon komórkowy. Pokrzywdzony doznał złamania nosa i stłuczeń twarzy.

Dwaj sprawcy w wieku 33 i 52 lat zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Obydwaj byli pijani. Każdy z nich miał w organizmie po około 2,5 promila alkoholu.

Wobec sprawców zastosowano środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. W ciągu tygodnia dwukrotnie mają stawiać się w Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku.

źródło: KPP SANOK

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."