HOKEJ: Dzisiaj rewanż za puchar! TRANSMISJA NA ŻYWO O GODZINIE 19.00

13-01-2012

SANOK. Dwa tygodnie po zakończeniu zmagań w ramach Pucharu Polski, w sanockiej Arenie znów pojawią się zawodnicy Aksam Unii Oświęcim. Tym razem, stawką będą ligowe punkty.

 


Tego spotkania nie trzeba reklamować. Rywalizacja pomiędzy Sanokiem i Oświęcimiem zawsze wzbudza emocje i zainteresowanie. Doskonale pamiętamy pucharowy finał, w którym po karnych zwyciężyli sanoczanie, i to oni, po raz drugi z rzędu sięgnęli po okazałe trofeum.

Spotkanie 30 kolejki Polskiej Ligi Hokejowej zdecyduje, kto dopisze do swojego dorobku kolejne oczka. Klasyfikację otwiera Ciarko PBS Bank z dorobkiem 65 punktów. Aksam Unia zajmuje obecnie 5. lokatę. Oświęcimianie zdobyli do tej pory 53 punkty.

Sanoczanie przystępują do meczu, po przegranej w Jastrzębiu, gdzie miejscowy JKH GKS wygrał 6:4. Unia rozegrała zacięty pojedynek z Zagłębiem Sosnowiec, strzelając bramkę na wagę zwycięstwa w samej końcówce trzeciej odsłony gry.

W dotychczasowych starciach z Unią, podopieczni Marka Ziętary zanotowali 2 wygrane i 2 porażki. Zespoły zwyciężają we własnych halach. W Arenie padły wyniki 6:4 i 6:3, natomiast na tafli lodowej oświęcimskiego MOSiR-u, mecze zakończyły się rezultatami 4:2 i 4:3.

Sanoccy hokeiści wierzą w pomoc swoich kibiców. Początek rywalizacji o godzinie 19:00 w TVP Sport.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.