ICE RACING: Dziś o godzinie 15 trening na torze lodowym. Wstęp na trening dla publiczności jest darmowy (ZDJĘCIA)

SANOK. Silny mróz będzie jednak towarzyszył tegorocznym zmaganiom najlepszych zawodników w wyścigach motocyklowych na lodzie. W czwartek odbył się nieoficjalny trening Polaków.

Przez dwie godziny na torze lodowym Błonie w Sanoku próbne okrążenia kręcili Grzegorz Knapp, Mirosław Daniszewski, Piotr Hejnowski oraz dodatkowo debiutujący w Sanoku Arek Knapp. Oficjalny trening wszystkich uczestników indywidualnych Mistrzostw Świata rozpocznie się w piątek, o 15:00.

W czwartek Polacy mieli okazję po raz kolejny w tym roku potrenować na torze Błonie. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z możliwości treningowych, gdyż do tej pory warunki atmosferyczne nie rozpieszczały zawodników. Piotr Hejnowski siedział na motocyklu dopiero pierwszy raz w tym sezonie. Warto zauważyć również debiut Arka Knappa (bratanek Grzegorza), który po raz pierwszy miał okazję jeździć na sztucznym mrożonym torze.

O godzinie 15:00 rozpocznie się trening, w którym udział wezmą wszyscy uczestnicy jutrzejszej rundy kwalifikacyjnej. Wstęp na trening dla publiczności jest darmowy.

Zawodnicy będą trenowali do godziny 17:00, a o 20:00 w Hotelu Bona odbędzie się ENEA Ice Speedway Party, podczas którego zaprezentowani zostaną wszyscy zawodnicy.

ICE Racing Team Polska

foto: Tomasz Sowa


DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."