III Bieg Sokoli (VIDEO HD, ZDJĘCIA)

SANOK. W środę (23 maja) na Stadionie „Wierchy” przy ul. Żwirki i Wigury w Sanoku odbył się III Bieg Sokoli „Przypomnijmy rotmistrza Witolda Pileckiego”.  W zawodach uczestniczyło około 150 zawodników z powiatu sanockiego i nie tylko.

W zawodach uczestniczyli uczniowie szkól podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych. W dwóch pierwszych kategoriach prym wiedli uczniowie sanockich „4”. Natomiast w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zawody miały charakter indywidualny.

Nagroda główna czyli wycieczka do Brukseli ufundowana przez eurodeputowanego Tomasz Porębę trafiła do Dawida Adamskiego oraz Pauliny Faki.

Wyniki „III Biegu Sokolego – Przypominającego Rotmistrza Witolda Pileckiego”:

I grupa – SP dziewczęta:

– sztafeta 4 x 100 m

I m – SP nr 4 w składzie:

Anna Czubek, Katarzyna Głuszkiewicz, Edyta Woźniak, Daria Zimoń,

II m – SP nr 1 w składzie:

Weronika Baran, Pamela Kuśnierz, Aleksandra Lubińska, Gabriela Miccoli,

III m – SP Zahutyń w składzie:

Dominika Skoczółek, Dominika Szczepek, Dominika Szczudlik, Natalia Szczudlik.

- sztafeta szwedzka 400 x 300 x 200 x 100 m

I m – SP nr 4 w składzie:

Natalia Bobik, Aleksandra Dymek, Aleksandra Hnat, Emilia Janik,

II m – SP nr 1 w składzie:

Klaudia Durał, Monika Książek, Julia Michniowska, Anita Wiejowska

III m – SP Łukowe w składzie:

Anna Bednarczyk, Aleksandra Czech, Sandra Gąsior, Emilia Nawrocka

II grupa – SP chłopcy:

– sztafeta 4 x 100 m

I m – SP nr 4 w Sanoku w składzie:

Maciej Herman, Albert Komański, Wiktor Olszowy, Łukasz Pietranowicz.

II m – SP nr 1 w Sanoku w składzie:

Dominik Pielech, Grzegorz Puchała Piotr Ryniak, Paweł Ślązak,

- sztafeta szwedzka 400 x 300 x 200 x 100 m

I m – SP nr 1 w Sanoku w składzie:

Dawid Burka, Damian Kopczyk, Kacper Kopiec, Sebastian Maruniak.

II m – SP nr 4 w Sanoku w składzie:

Miłosz Inglot, Bartłomiej Milczanowski, Norbert Solecki, Adam Tomza.

III grupa – Gimnazjum, dziewczęta:

– sztafeta 4 x 100 m

I miejsce, Gimnazjum. nr  4 w Sanoku w składzie:

Angelina Faka, Karolina Gefert, Marlena Michalska, Karolina Warchołowska,

II miejsce, Gimnazjum nr 2 w Sanoku w składzie:

Emilia Gralka, Jagoda Hydzik, Katarzyna Hydzik, Martyna Wilusz.

- sztafeta szwedzka 400 x 300 x 200 x 100 m

I miejsce, Gimnazjum. nr  4 w Sanoku w składzie:

Martyna Bieleń,Anna Chorążak, Karolina Tomaszewska, Oliwia Zaniewicz,

II miejsce, Gimnazjum nr 2 w Sanoku w składzie:

Ewa Burdziak, Aleksandra Marczak, Patrycja Posadzka, Dominika Wyżycka.

IV grupa – Gimnazjum, chłopcy:

– sztafeta 4 x 100 m

I miejsce, Gimnazjum nr  4 w Sanoku w składzie:

Konrad Baryła, Tomasz Sudok, Daniel Terkała, Seweryn Zajdel.

II miejsce, Gimnazjum nr 2 w Sanoku w składzie:

Kamil Gładysz, Sylwester Majder, Paweł Pasierbowicz, Robert Szafran.

- sztafeta szwedzka 400 x 300 x 200 x 100 m

I miejsce, Gimnazjum. nr  4 w Sanoku w składzie:

Dawid Dąbrowiak, Rafał Łasowski,  Mateusz Gierczak, Karol Szczepan.

II miejsce, Gimnazjum nr 2 w Sanoku w składzie:

Marcel Drwięga, Kamil Gładysz, Michał Sachajdak, Grzegorz Zabawski.

V grupa – Ponadgimnazjalne – dziewczęta  –  dystans: 800 m:

I m – Elwira Tutak –  I LO,

II m – Diana Czubska – I LO,

III m – Anna Chabko – ZS nr 5,

IV – Monika Śliwiak – ZS nr 5,

V – Karolina Długosz – ZS nr 5,

VI – Patrycja Staniszewska – I LO,

VII – Katarzyna Jedrys – I LO,

VIII – Gabriela Stodolak – I LO,

IX – Karina Pytlos – ZS nr 5,

X – Aldona Izdebska – ZS nr 5.

VI grupa – Ponadgimnazjalne – chłopcy  –  dystans: 1 200 m:

I m – Dawid Szuba – ZS nr 3,

II m – Kamil Batruch – ZS nr 3,

III m – Piotr Jasiński – I LO,

IV – Łukasz Zarzyka – ZS nr 4,

V – Wojciech Rachwał – ZS nr 3,

VI – Bogusław Potoniec  ZS nr,

VII – Dawid Opaliński ZS nr 3,

VIII – Andrzej Wydrzyński I LO,

IX – Adrian Starościak ZS nr 5,

X – Emilian Horoszko I LO,

VII gr. – Bieg główny dla kobiet (18 lat i więcej)

I m – Katarzyna Albrycht KKB MOSiR Krosno,

II m – Paulina Faka II LO Sanok – nagroda główna – wycieczka do Brukseli,

III m – Katarzyna Mużył ZS nr 3,

VIII gr. – Bieg główny dla mężczyzn (18 lat i więcej)

I m – Damian Dziewiński – TG „Sokół” w Sanoku

II m – Dawid Adamski – ZS nr 3 (TG „Sokół” w Sanoku) – nagroda główna – wycieczka do Brukseli,

III m – Adrian Adamiak – ZS nr 3,

Wynik: TG „Sokół” w Sanoku



Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."