Juniorzy Ciarko PBS Bank Sanok po pierwszym sparingu

13-08-2012

SANOK. Po ponad dwóch tygodniach od wyjścia na lód i rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu, swoje pierwsze mecze towarzyskie rozegrali juniorzy młodsi Ciarko PBS Bank Sanok. Podzieleni na dwa zespoły rozegrali  w niedzielę „dwumecz” w słowackich Michalovcach.

 

Drużyna „A” zagrała ze zwycięzcami słowackiej 1 Ligi Juniorów w sezonie 2011/2012  – juniorami HKM Mladeż Michalovce. Mimo braku sześciu podstawowych zawodników, przebywających na zgrupowaniu kadry do lat 18, pewnie zwyciężyła 7 : 2 (2:1, 2:1, 3:0).

Dodatkowo sanoczanie nie mogli skorzystać z trzech lekko kontuzjowanych zawodników. Między innym nie mógł wystąpić Nicolas Maury z francuskiego Montpellier, który walczy o miejsce w drużynie. Z dobrej strony zaprezentowali się nowi zawodnicy w składzie sanoczan: Oliver Paczkowski, John Rutkowski, Arkadiusz Banaś i Krzysztof Drąg.
Bramki dla Ciarko PBS Bank: Dolny, Świerski, Galla, Guła, Drąg, Kisielewski i Wanat.

Drużyna „B”, w której występowali też najlepsi sanoccy młodzicy, musiała uznać wyższość juniorów młodszych Michaloviec. Mecz zakończył się wynikiem 5 : 2 dla gospodarzy.

Archiwum Esanok.pl / foto: Tomasz Sowa

Przed sanocką drużyną jeszcze 10 meczów kontrolnych z drużynami słowackiej i czeskiej ekstraligi podczas turniejów w Ostrawie i Sanoku. W tym sezonie sanoczanie zagrają ponownie w słowackiej lidze juniorów i polskiej Centralnej Lidze Juniorów Młodszych.

źródło: KH Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.