Jutro finał! Stal powalczy o okręgowy Puchar Polski

07-05-2012

PIŁKA NOŻNA. Choć sanockim piłkarzom w lidze idzie jak po grudzie, to w ramach rywalizacji pucharowej zagramy w finale. We wtorek (8.05) w Targowiskach, zmierzymy się z Partyzantem. Początek spotkania o godzinie 17:00.

 

W fazie ćwierćfinałowej Partyzant pokonał Iwonkę Iwonicz 3:1, natomiast w starciu o finał okazał się lepszy od Czarnych Jasło, wygrywając 3:0. Sanoczanie w 1/4 rozbili Liwocz Brzyska 8:0, by w półfinale zwyciężyć Karpaty Krosno 1:0.

Jeśli chodzi o bezpośrednią rywalizację w sezonie 2011/2012, na plusie są piłkarze z Targowisk, którzy wygrali potyczkę ligową 2:0 (w Sanoku).

Finał okręgowego Pucharu Polski jest dla sanockich „Stalowców” szansą na pozytywny akcent kończącego się sezonu. Wydaje się, że w lidze pozostanie już tylko walka o utrzymanie, więc zdobycie pucharowego trofeum poprawiłoby humory zarówno samej drużyny jak i wszystkich sympatyków piłki nożnej w Sanoku. Trzymamy kciuki!

Przypomnijmy, że w zespole z Targowisk gra kilku zawodników, którzy reprezentowali barwy Stali Sanok: Michał Zajdel, Marcin Borowczyk, Rafał Nikody. Panadto, trenerem drużyny jest Piotr Kot, były szkoleniowiec sanoczan.

Partyzant Targowiska – Stal Sanok, wtorek (8.05) godzina 17:00, stadion w Targowiskach

Fotol: Tomasz Sowa

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.