W środę pierwszy mecz z Cracovią!

05-03-2012

Prezydent Bronisław Komorowski ogłosił w dniach 5-6 marca żałobę narodową po katastrofie kolejowej pod Szczekocinami, w której zginęło 16 osób – poinformowała wieczorem Kancelaria Prezydenta.


W czasie żałoby flagi państwowe na gmachach publicznych zostają opuszczone do połowy masztu; odwoływane są imprezy masowe, rozrywkowe, koncerty i imprezy sportowe.

W związku z zaistniałą sytuację i wprowadzeniem żałoby narodowej wtorkowe spotkania PLH zostają odwołane.

Polski Związek Hokeja na Lodzie zaproponował by spotkania te przenieść na środę 7.03.2012 na godz.20:00. W tym dniu możliwa będzie również transmisja spotkania w TVP Sport, z którą PZHL wstępnie się już porozumiał. Ostateczna decyzja zapadnie jednak dziś  około 11:00 – powiedział rzecznik prasowy PZHL Patryk Rokicki.

Dziś w godzinach porannych zapadła ostateczna decyzja potwierdzająca ten termin!

Ciarko PBS Bank Klub Hokejowy Sanok – ComArch Cracovia Kraków
7.03.2012, godz.20:00

ARENA SANOK

Oficjalna strona Internetowa KH Sanok
foto: Tomasz Sowa


- Pomimo przesunięcia daty wtorkowego meczu, przedsprzedaż biletów rozpocznie się dzisiaj od godziny 12:00 w siedzibie klubu przy ul. Królowej Bony 4 – poinformował Wojciech Pajestka rzecznik prasowy klubu.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.