19-latek kierował samochodem będąc pod wpływem narkotyków

PRZEMYŚL. Policjanci zatrzymali 19-latka, który kierował samochodem w stanie po użyciu narkotyku. Ujawnili również schowane w aucie dwa woreczki marihuany. Mieszkańcowi powiatu przemyskiego grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotni wieczór policyjny patrol zatrzymał do kontroli osobowe mitsubishi, którym kierował 19-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Niespokojne zachowanie kierowcy w trakcie kontroli wzbudziło czujność funkcjonariuszy ruchu drogowego. Poddali go badaniu na testerze narkotykowym. Wynik badań wykazał, że młody mężczyzna był pod wpływem środków odurzających. 19-latek został zatrzymany a jego samochód policjanci skrupulatnie przeszukali. W trakcie czynności okazało się, że w aucie schowane były dwa woreczki z marihuaną.

Gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty kierowania samochodem pod wpływem środka odurzającego, posiadania oraz udzielania narkotyków. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KMP Przemyśl

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."