Kierowca pojazdu i jego pasażerowie porzucili samochód i rzucili się do ucieczki

23-letni kierujący volkswagenem vento, zamiast zatrzymać się do kontroli drogowej, porzucił swój samochód i przed policjantami próbował uciec do pobliskiego lasu. Zatrzymany podczas ucieczki mężczyzna miał w organizmie 1,36 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczorajszej nocy. Około godziny 3.20 policjanci ogniwa ruchu drogowego w miejscowości Nowosiółki zatrzymywali do kontroli volkswagena vento. Kierowca pojazdu i jego pasażerowie porzucili samochód i rzucili się do ucieczki.

Młody mężczyzna, który kierował samochodem, został zatrzymany w bezpośrednim pościgu. Okazał się nim być 23-letni mieszkaniec Łukowego. W organizmie w chwili zatrzymania miał 1,36 promila alkoholu.

Dwójka pasażerów volkswagena, młodzi mieszkańcy Nowosiółek, również zostali zatrzymani. Oboje byli nietrzeźwi.

Pijany kierowca przed sądem odpowie za popełnione przestępstwo: za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."