Kino SDK zaprasza – Zaproszenia rozdane!

03-08-2012

SANOK. W kinie również propozycja dla fanów nie tylko tańca, ale także doskonałej muzyki. Film  „Step Up 4 Revolution”, który przenosi widza w świat tańca, marzeń, przyjaźni, miłości, świetnej muzyki i dobrej zabawy.


STEP UP 4 REVOLUTION – dramat / muzyczny / romans
produkcja: USA, 2012

seanse
od 03.VIII.2012 do 08.VIII.2012 godz.19.00

cena biletu 13 zł

Pochodzą z Miami na Florydzie. Tańczą na ulicy, w galeriach sztuki i centrach handlowych. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych a każda, nawet najdziwniejsza lokalizacja może stać się parkietem. Nazywają się „The Mob”. Grupie przewodzi niejaki Sean. Pewnego dnia chłopak spotyka piękną nieznajomą o imieniu Emily. Dziewczyna przyjechała do Miami aby zostać profesjonalną tancerką. Teraz będzie miała okazję uczestniczyć w czymś więcej niż tylko w zawodach tanecznych – dzielnica członków „The Mob” zagrożona jest wyburzeniem. Jeżeli tancerze nie zaczną działać, to ich rodzinne strony już nigdy nie będą takie jak dawniej. To nie jest tylko rewolucja w tańcu – to taniec stanie się rewolucją!  O marzenia warto walczyć za wszelką cenę. [opis dystrybutora kino]

KINO SDK
ul. Mickiewicza 24
38-500 Sanok
tel-fax.  013 463 10 42
www.sdksanok.pl

Jak zdobyć zaproszenie?

Wyślij wiadomość e-mail na adres esanok@p24.pl z dopiskiem w tytule „STEP UP 4 REVOLUTION” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu oraz wybrany przez siebie termin wyświetlanego filmu.
10-ta osoba, która wyśle wiadomość WYGRYWA jedno podwójne zaproszenie do Kina SDK!
Na e-maile czekamy dzisiaj (3 sierpnia) do godziny 12.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 12.00 – 13.00.
Nie odebranie telefonu powoduje ze wygrywa kolejna osoba.

Udział jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl

Podwójne zaproszenie na seans filmu „Step Up 4 Revolution” otrzymuje P. Natalia Bińczyk.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.