Kino SDK zaprasza – ZAPROSZENIA ROZDANE!

08-03-2012

SANOK. Tym razem na ekranie kina dwa dramaty: „Idy Marcowe” – film, który zdobył aż 4 nominacje do Złotych Globów, w tym za najlepszy dramat i najlepszą reżyserię oraz „Czas wojny” – ekranizacja powieści Michaela Morpurgo, nominowana do dwóch Złotych Globów – w kategoriach najlepszy film/dramat i najlepsza muzyka.


IDY MARCOWE – dramat
produkcja: USA, 2011

9.III.2012  godz.18.00
10.III.2012  godz.18.00
11.III.2012  godz.17.00
12.III.2012  godz.18.00
13.III.2012  godz.18.00

czas trwania: 103 min.
cena biletu 13 zł

Trzymająca w napięciu historia pokerowej rozgrywki kandydata na prezydenta USA  – Mike Morrisa (George Clooney) z czyhającymi na każde jego potknięcie  przeciwnikami (Paul Giamatti) i wszędobylskimi dziennikarzami (Marisa Tomei). Szanse na elekcję pretendenta o bujnej przeszłości staną pod znakiem zapytania, kiedy w jego sztabie pojawi się asystentka, emanująca młodzieńczym entuzjazmem i erotyzmem (Evan Rachel Wood). Dziewczyna szybko zawróci w głowie młodemu, błyskotliwemu doradcy Morrisa (Ryan Gosling) i pozna najskrzętniej skrywane tajemnice kampanii. [opis dystrybutora kino]

CZAS WOJNY – dramat wojenny
produkcja: USA, 2011

11.III.2012  godz.19.00

czas trwania: 146 min.
cena biletu 13 zł

Najnowszy film studia Dreamworks i Stevena Spielberga to epicka opowieść, mówiąca o lojalności, nadziei i wytrwałości w pejzażu wiejskiej Anglii i Europy w czasie Pierwszej Wojny Światowej. Historia, która najpierw była książkowym bestsellerem, a potem spektakularnym sukcesem na deskach światowych teatrów, teraz zagości na srebrnym ekranie.
Rodzina Narracottów prowadzi farmę w Devon. Ojciec Ted kupuje pięknego konia Joeya, który nie nadaje się jednak do pracy w gospodarstwie. Bardzo się z nim zaprzyjaźnia syn Narracottów, Albert. Gdy rumak zostaje sprzedany armii, poznajemy jego dramatyczne, zmienne losy podczas wojennej zawieruchy. Tymczasem chłopak, choć nieletni, zaciąga się do wojska, mając nadzieję odnaleźć swego najwierniejszego przyjaciela. [opis dystrybutora kino]

Kino SDK
ul. Mickiewicza 24
38-500 Sanok
tel-fax. 013 463 10 42

Jak zdobyć zaproszenie?

Wyślij wiadomość e-mail na adres esanok@p24.pl z dopiskiem w tytule „IDY MARCOWE”  lub „CZAS WOJNY” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu oraz wybrany przez siebie termin wyświetlanego filmu.
1-sza oraz 25-ta, która wyśle wiadomość WYGRYWA!
Na e-maile czekamy do piątku  (9 marzec) do godziny 11.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 11.00 – 15.00.
Nie odebranie telefonu powoduje ze wygrywa kolejna osoba.

Udział jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl

ZAPROSZENIA ROZDANE!
Podwójne zaproszenie na seans filmu „Czas Wojny” otrzymuje P. Sabina Wyborna Winiarz natomiast na film „Idy marcowe” otrzymuje P. Grzegorz Mackiewicz.

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.