Kolejny zatrzymany za posiadanie narkotyków

LESKO. Młody mężczyzna, którego policjanci legitymowali w związku z popełnionym wykroczeniem, został ostatecznie zatrzymany za przestępstwo, jakim jest posiadanie narkotyków. 23-letni mieszkaniec Leska miał przy sobie marihuanę

i przedmioty służące do jej palenia.

W piątkowy wieczór policjanci patrolujący teren Leska zauważyli trzech młodych mężczyzn pijących alkohol na deptaku. Podczas legitymowania jeden z mężczyzn zachowywał się bardzo nerwowo. Policjanci ustalili co było powodem takiego zachowania. Okazało się, że 23-latek miał przy sobie marihuanę i szklane lufki służące do jej palenia. W myśl ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających wbrew jej przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Policjanci ustalają, skąd pochodziły nielegalne środki i czy zatrzymany zajmował się handlem takim przypadku karą jest nawet 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Lesko

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."