Komendant Ząbek podziękował bohaterom z powiatu leskiego!

SANOK. W poniedziałek (12 marca) do Komendy Powiatowej Policji w Sanoku przybyli dwaj mężczyźni, którzy początkiem lutego br. ujęli sprawcę rozboju. Komendant w trakcie spotkania z bohaterami wyraził słowa uznania dla czynu, jakiego dokonali i wręczył im symboliczne upominki.

 

Dzisiaj o godz. 10 Komendant Powiatowy Policji w Sanoku insp. Edward Ząbek spotkał się z mężczyznami, którzy w lutym br. ujęli sprawcę rozboju. Dwaj mężczyźni – 30-latek i 26-latek z powiatu leskiego przyszli z pomocą zaatakowanej kobiecie. Nie tylko odzyskali torebkę, ale również ujęli napastnika, przekazując go następnie w ręce Policji.

Komendant Ząbek podziękował bohaterom za wzorową, godną naśladowania postawę oraz ogromną odwagę, jaką się wykazali. Dwaj mężczyźni z rąk Komendanta sanockiej jednostki Policji otrzymali symboliczne oraz pamiątkowe upominki z życzeniami dalszych sukcesów.

KPP SANOK

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."