AKTUALIZACJA: Komisja Rady Miasta z wizytą w oczyszczalni ścieków w Trepczy (VIDEO HD, ZDJĘCIA)

TREPCZA. Komisja Infrastruktury Miejskiej Rady Miasta Sanoka odwiedziła przebudowywaną oczyszczalnię ścieków w Trepczy. – Prace przebiegają sprawnie i co ważne, szybciej niż zakłada to harmonogram – mówi reporterom Esanok.pl, przewodniczący Komisji Infrastruktury Miejskiej, Piotr Lewandowski.

Sesje wyjazdowe Komisji Infrastruktury Miejskiej Rady Miasta Sanoka dostosowane są do inwestycji i odbywają się regularnie. Celem jest zbadanie przebiegu prac i zaawansowania inwestycji.

- Wyprzedzamy znacznie harmonogram, w zasadzie wszystkie główne obiekty mamy wybudowane, rozpoczęło się wyposażanie budynków. Mam nadzieję, że do końca roku zalejemy ściekami cały układ technologiczny i rozpoczniemy próby technologiczne – mówi prezes SPGK, Czesław Bartkowski.

- Jest to historyczna inwestycja dla Sanoka. Bardzo kosztowna więc musimy patrzeć na każdy wydawany grosz publiczny. Wizyty mają na celu wyciągnięcie wniosków i udzielenie wskazówek, zaleceń – dodaje Piotr Lewandowski.

Foto SPGK001-007: archiwum SPGK

Wkrótce materiał VIDEO HD.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."