KOMUNIKAT NARCIARSKI: Już jutro rusza sezon narciarski!

06-12-2012

PODKARPACIE. Kalendarzowa zima rozpoczyna się 22 grudnia. Jednak już teraz można śmiało stwierdzić, że zima ze śniegiem i ujemnymi temperaturami do nas dotarła. Cieszy to m.in. właścicieli wyciągów narciarskich ale przede wszystkim amatorów białego szaleństwa.

Wzorem poprzednich lat będziemy informować Państwa, jakie warunki narciarskie panują na stokach w naszej okolicy. Dziś wstępny raport o przygotowaniach właścicieli wyciągów narciarskich do startu sezonu 2012/2013.

ARŁAMÓW
- Ze względu na remont hotelu, a także budowę nowego obiektu kompleks narciarski w sezonie zimowym 2012/2013 będzie nieczynny - informuje Ryszard Kosterkiewicz z działu marketingu i sprzedaży Hotelu Arłamów S.A.

KICZERA PUŁAWY:
- To już niemal pewne. Jutro o godz. 15 początek sezonu zimowego z naszym ośrodku. Czynny będzie wyciąg główny, krzesełkowy. Przygotowaliśmy mega niespodziankę dla narciarzy – tajemniczo podaje Tomisław Bruzda, dyrektor ośrodka Kiczera Puławy.

WEREMIEŃ
- Rozpoczęliśmy naśnieżanie stoków. Prognozy są sprzyjające. Myślę, że pod koniec przyszłego tygodnia powinniśmy ruszyć – stwierdza Mariusz Skubisz, dyrektor ośrodka Lesko-Ski w Weremieniu.

Chcesz, żeby informacje na temat warunków panujących na stoku, którego jesteś właścicielem, pojawiały się w serwisie www.Narty.Bieszczady.pl oraz w komunikatach eSanok.pl takich jak ten? Zadzwoń do naszej redakcji i zapytaj o możliwość współpracy – 13 46 44 338.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.