SIATKÓWKA: Liderki wygrały w Sanoku (VIDEO HD)

07-01-2012

SANOK. Siatkarki PBS Bank Sanoczanki przegrały z liderem rozgrywek III ligi, SST Lubczą Racławówka 1:3. Choć nasza drużyna doszła do głosu w trzecim i czwartym secie, to ostatecznie trzy punkty zainkasowały przyjezdne siatkarki. 


Mecz nie stał na wysokim poziomie. Akcje kończone były błędami własnymi, których nie ustrzegły się obie ekipy. Lubcza nie potwierdziła klasy i umiejętności, jakie powinny cechować przodownika tabeli. Niestety, dalekie od optymalnej dyspozycji były także sanoczanki, które nie potrafiły utrzymać właściwego rytmu gry.

- Z tym, mamy największy problem. Po dobrym fragmencie partii następuje przestój, podczas którego niepotrzebnie uciekają punkty. Jesteśmy w stanie zwyciężać nawet z takimi zespołami jak Racławówka, ale potrzebujemy większej stabilności i regularności w naszych boiskowych poczynaniach – powiedział po meczu trener PBS Bank Sanoczanki, Ryszard Karaczkowski.

Temperatura widowiska podniosła się po wygranej Sanoczanki w trzecim secie i dobrym początku kolejnej odsłony gry (9:5).
W końcówce, więcej zimnej krwi zachowały jednak nasze przeciwniczki i to one mogły się cieszyć z trzech ligowych punktów.

- Zdecydował element zagrywki – wskazała kapitan SST Lubczy Racławówka, Marita Śląska.
- Serwis był dzisiaj naszym największym atutem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie zaprezentowałyśmy gry na poziomie, do którego przyzwyczaiłyśmy naszych kibiców. Wydaje mi się, że wpływ na taki rozwój wydarzeń miała świąteczna przerwa. Mimo wszystko, wygrana cieszy – dodaje rozgrywająca drużyny przyjezdnej.

Pozostałe spotkania XII kolejki odbędą się w sobotę i niedzielę. Sanoczanka, z dorobkiem 7 punktów, zajmuje obecnie 8. lokatę.

PBS Bank Sanoczanka Sanok – SST Lubcza Racławówka 1:3 (13, 20, -22, 21)

este

Zdjęcie: Tomasz Sowa


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.