Mechanik „Ma haka na raka” (VIDEO HD)

15-02-2012

SANOK. 17 lutego 2012 roku na sanockim Rynku w godzinach 12,00 – 14,00 odbędzie się happening „Mam haka na raka!”. Uczniowie popularnego „Mechanika” będą rozdawać ulotki,  odpowiadać na pytania dotyczące tej choroby informować i zachęcać do profilaktyki. Serdecznie zapraszamy

W Polsce co 40 minut wykrywa się kolejny przypadek raka jelita grubego, a mniej więcej co godzinę jedna osoba umiera z powodu tego nowotworu.  Według najbardziej aktualnych danych w Polsce u obu płci odnotowano łącznie ponad  14,600 zachorowań na nowotwory złośliwe jelita grubego i ponad 10,400 spowodowanych przez nie zgonów.

Takie są fakty. Nam, uczniom ZS nr.2 w Sanoku nie jest obojętne życie ani zdrowie otaczających nas ludzi. Nie przechodzimy obojętnie, gdy widzimy ludzkie cierpienie i wiemy że możemy zrobić coś,  co mogłoby pomóc chociażby jednej osobie. Tak też jest i w tym przypadku.

Jak co roku organizowana jest akcja  „MAM HAKA NA RAKA” której celem jest propagowanie i poszerzanie świadomości ludzi na temat profilaktyki i sposobach leczenia nowotworów. W tym roku zajmujemy się nowotworem jelita grubego. W związku z tym wszystkich sanoczan i nie tylko serdecznie zapraszamy na nasz happening na sanockim rynku 17 lutego 2012 roku w godz: 12,00 – 14,00. Będziemy rozdawać ulotki,  odpowiadać na pytania dotyczące tej choroby informować i zachęcać do profilaktyki.

 

 

Co sanoczanie wiedzą o nowotworach?

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.