Mechanik „Ma haka na raka” (VIDEO HD)

SANOK. 17 lutego 2012 roku na sanockim Rynku w godzinach 12,00 – 14,00 odbędzie się happening „Mam haka na raka!”. Uczniowie popularnego „Mechanika” będą rozdawać ulotki,  odpowiadać na pytania dotyczące tej choroby informować i zachęcać do profilaktyki. Serdecznie zapraszamy

W Polsce co 40 minut wykrywa się kolejny przypadek raka jelita grubego, a mniej więcej co godzinę jedna osoba umiera z powodu tego nowotworu.  Według najbardziej aktualnych danych w Polsce u obu płci odnotowano łącznie ponad  14,600 zachorowań na nowotwory złośliwe jelita grubego i ponad 10,400 spowodowanych przez nie zgonów.

Takie są fakty. Nam, uczniom ZS nr.2 w Sanoku nie jest obojętne życie ani zdrowie otaczających nas ludzi. Nie przechodzimy obojętnie, gdy widzimy ludzkie cierpienie i wiemy że możemy zrobić coś,  co mogłoby pomóc chociażby jednej osobie. Tak też jest i w tym przypadku.

Jak co roku organizowana jest akcja  „MAM HAKA NA RAKA” której celem jest propagowanie i poszerzanie świadomości ludzi na temat profilaktyki i sposobach leczenia nowotworów. W tym roku zajmujemy się nowotworem jelita grubego. W związku z tym wszystkich sanoczan i nie tylko serdecznie zapraszamy na nasz happening na sanockim rynku 17 lutego 2012 roku w godz: 12,00 – 14,00. Będziemy rozdawać ulotki,  odpowiadać na pytania dotyczące tej choroby informować i zachęcać do profilaktyki.

 

 

Co sanoczanie wiedzą o nowotworach?

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."