Mistrzostwa Europy 2012 na nowej monecie Mincerza sanockiego

20-01-2012

Tegoroczne mistrzostwa Europy w piłce nożnej, rozgrywane na boiskach Polski i Ukrainy niestety nie obejmują Podkarpacia, co nie zmienia faktu, że kibice z naszego regionu będą chcieli w nich uczestniczyć. Z myślą więc o kibicach, którzy niejednokrotnie są „dwunastym zawodnikiem”

na boisku i tradycji wspaniałego, żywiołowego dopingu powstała unikalna, być może jedyna na świecie moneta „1 Fair Play”.

W założeniu kibice z Sanoka, Rzeszowa, czy innych miejscowości Podkarpacia będą na boiskach, a raczej na trybunach Mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie promować monetą „1 Fair Play” ideę czystej gry, ale również mocnego i co najważniejsze kulturalnego, szanującego innych dopingu.

Również dzięki tej monecie kibice z naszego regionu pokażą gościom z całej Europy rolę wielce zasłużonego dla propagowania piłki nożnej Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, który wspiera ideę wydania monety „1 Fair Play”, jak również zasady fair play na boiskach.

Miejmy nadzieję, że moneta z wizerunkiem kibiców, ich tradycyjnymi szalikami zwieńczonymi orłem i barwami narodowymi będzie jedną z pamiątek z tej prestiżowej imprezy i niech przyczyni się do utrwalenia wizerunku prawdziwych, polskich kibiców.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.