Mistrzostwa Polski w wieloboju sprinterskim w łyżwiarstwie szybkim!

06-02-2012

SANOK. 18 i 19 lutego br. na sanockim torze lodowym będziemy mogli obejrzeć prawdziwe sławy polskiego łyżwiarstwa szybkiego. Wezmą one udział, w odbywających się w tych dniach w Sanoku, Mistrzostwach Polski w wieloboju sprinterskim w łyżwiarstwie szybkim.


W Mistrzostwach Polski w Sanoku wezmą udział, m.in. Katarzyna Bachleda – Curuś - brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Vancouver, Artur Nogal – mistrz świata juniorów, czy Maciej Biega – uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Vancouver.

- To wielki zaszczyt, że Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego powierzył Podkarpackiemu Okręgowemu Związkowi Łyżwiarstwa Szybkiego i Wrotkarstwa w Sanoku organizację tak prestiżowej imprezy, jaką są Mistrzostwa Polski. Jak zawsze w tych działaniach wsparły nas władze miasta Sanoka. Występ gwiazd polskiego sportu zapewni wysoką rangę zawodów, niepowtarzalne emocje, a także świetną promocję miasta – powiedział Romuald Kaszubowicz, prezes Podkarpackiego Okręgowego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego i Wrotkarstwa.

Zawody odbędą się 18 – 19 lutego 2012 r. na torze lodowym w Sanoku, początek o godz. 10.00.

FOTO: TOMASZ SOWA

W trakcie zawodów organizatorzy przewidzieli ciekawe konkursy z nagrodami oraz darmową ślizgawkę po sobotniej i niedzielnej rywalizacji. Będzie także możliwość uczestniczenia w spotkaniu z zawodnikami, które odbędzie się po pierwszym dniu mistrzostw.

 

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.