Motorami do dzieciaków (ZDJĘCIA)

30-05-2012

SANOK. 10 motocyklistów jadących w wielką wyprawę dookoła Polski, pokonując 3500 km w siedem dni, zawitało do Domu Dziecka w Sanoku, by podarować dzieciom uśmiech.

W dniu 28 maja 2012 r. Dom Dziecka im. św. Józefa w Sanoku odwiedzili niecodzienni goście – motocykliści ze Stowarzyszenia Turystyki Motocyklowej – Motokilometry z Poznania. Dziesięciu motocyklistów, prawie 3500 km i tylko 7 dni. Ludzie w różnym wieku, o różnych profesjach i aspiracjach. Miłość do jednośladów i pasja podróżowania sprawiły, że postanowili udać się w podróż dookoła Polski. Podczas długiej wyprawy postanowili zawitać w Bieszczady i złożyć wizytę wychowankom sanockiego Domu Dziecka.

Dzieci miały możliwość spotkania ciekawych ludzi, którzy poprzez swoją pasję niosą radość i inspirację do rozwijania własnych zainteresowań. Główną atrakcję wizyty była możliwość obejrzenia z bliska różnych modeli jednośladów, przymierzenia kasków i rękawic, wysłuchania ciekawostek na temat motocykli. Największą niespodzianką były przede wszystkim przejażdżki wychowanków na motorach, które sprawiły dzieciom ogromną frajdę. Pod koniec spotkania dzieci otrzymały od zaproszonych gości drobne upominki.

W ramach podziękowania za wspólnie spędzony czas najmłodsze dzieci wręczyły naszym gościom własnoręcznie przygotowane laurki. Miła i serdeczna atmosfera panująca w trakcie wizyty była zasługą wszystkich zebranych.

Jest nam niezmiernie miło, że dzieci mają takich Przyjaciół. Dziękując, życzymy im, by dobro i ogromne serce, którym się dzielą wróciło do nich ze zdwojoną siłą i było źródłem sukcesów w pokonywaniu kolejnych kilometrów.

Szerokiej drogi!

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.