Mróz zbiera śmiertelne żniwo

DOMARADZ. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 54-letniego mieszkańca Domaradza. Mężczyznę znaleziono leżącego na śniegu. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Przyczyną śmierci było prawdopodobnie wychłodzenie organizmu.

Wczoraj, przed godz. 9 mieszkanka Domaradza telefonicznie poinformowała brzozowskich policjantów o znalezieniu ciała swojego sąsiada. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że jest to 54-letni mieszkaniec Domaradza. Mężczyzna leżał na drodze polnej, w odległości ponad 200 metrów od własnej posesji. Niestety, przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Przyczyną śmierci 54-latka było wychłodzenie organizmu. Mieszkaniec Domaradza prawdopodobnie spożywał wcześniej alkohol. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny.

Apelujemy o zwracanie uwagi na osoby, których zachowanie wskazuje, że mogą się znajdować w stanie nietrzeźwości. Podczas panujących mrozów są one bardziej narażone na nadmierne wychłodzenie organizmu. Pamiętajmy o tym, że nasza prawidłowa reakcja może uratować taką osobę przed zamarznięciem.

KPP Brzozów

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."