Na spotkaniu towarzyskim wszczął awanturę, bijąc po twarzy innego uczestnika spotkania

POWIAT SANOCKI. Na spotkanie towarzyskie odbywające się na jednej z posesji w miejscowości Wola Sękowa przyszedł 31-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyzna wszczął awanturę, a następnie uderzył jednego z uczestników imprezy.

Wczoraj około godz. 17. mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że podczas spotkania towarzyskiego, na jego posesję przyszedł znany mu mężczyzna i zaczął zachowywać się agresywnie. Wszczął awanturę i kilkakrotnie uderzył w twarz uczestnika spotkania, mieszkańca miejscowości Żory. Po zajściu sprawca oddalił się z miejsca.

Wezwana na miejsce Policja po przeszukaniu terenu zatrzymała awanturnika niedaleko miejscowego stadionu. Sprawcą okazał się 31-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyznę poddano badaniu na stan trzeźwości. Alkomat wskazał w jego organizmie prawie 2 promile alkoholu.

31-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i złożenia stosownych wyjaśnień.

KPP Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."