REKLAMA

Narzędzia budowlane padły łupem trzynastolatków

USTRZYKI DOLNE. Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży narzędzi budowlanych. Okazali się nimi dwaj trzynastolatkowie mieszkańcy Ustrzyk Dolnych.

Wczoraj przed południem policjanci zostali powiadomieni przez właściciela nowo budowanego domu mieszkańca Ustrzyk Dolnych o kradzieży narzędzi budowlanych z pomieszczania gospodarczego na działce jego własności. Policjanci rozpoczęli swoje działania w czasie których ustalili, kto mógł dokonać kradzieży i udali się w miejsce, gdzie podejrzani mogą przebywać. Na widok radiowozu dwaj chłopcy zaczęli uciekać, policjanci podjęli pościg i zatrzymali ich. Okazali się nimi dwaj trzynastolatkowie mieszkańcy Ustrzyk Dolnych. Obaj przyznali się do kradzieży i pokazali miejsce w którym ukryli skradzione przedmioty ich wartość oszacowano na kwotę 370 złotych.

Łupem nieletnich złodziei padła poziomica, młotki, gwoździe, ręczna piłka do drewna i paliwo. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

Trzynastolatkowie za swój czyn odpowiedzą przed Sadem Rodzinnym w Lesku.

KPP Ustrzyki Dolne

28-06-2012


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.