Narzędzia budowlane padły łupem trzynastolatków

USTRZYKI DOLNE. Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży narzędzi budowlanych. Okazali się nimi dwaj trzynastolatkowie mieszkańcy Ustrzyk Dolnych.

Wczoraj przed południem policjanci zostali powiadomieni przez właściciela nowo budowanego domu mieszkańca Ustrzyk Dolnych o kradzieży narzędzi budowlanych z pomieszczania gospodarczego na działce jego własności. Policjanci rozpoczęli swoje działania w czasie których ustalili, kto mógł dokonać kradzieży i udali się w miejsce, gdzie podejrzani mogą przebywać. Na widok radiowozu dwaj chłopcy zaczęli uciekać, policjanci podjęli pościg i zatrzymali ich. Okazali się nimi dwaj trzynastolatkowie mieszkańcy Ustrzyk Dolnych. Obaj przyznali się do kradzieży i pokazali miejsce w którym ukryli skradzione przedmioty ich wartość oszacowano na kwotę 370 złotych.

Łupem nieletnich złodziei padła poziomica, młotki, gwoździe, ręczna piłka do drewna i paliwo. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

Trzynastolatkowie za swój czyn odpowiedzą przed Sadem Rodzinnym w Lesku.

KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."