Nie ustąpiła pierwszeństwa. Motocyklista trafił do szpitala

SANOK. Kierująca samochodem osobowym nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z motocyklistą. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 15. na skrzyżowaniu ulicy Rymanowskiej z ul. Konopnickiej w Sanoku. Z ustaleń Policji wynika, że kierująca samochodem marki Peugeot 50-letnia mieszkanka powiatu sanockiego jadąc od strony ul. Krakowskiej w kierunku ronda wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa nadjeżdżającemu z przeciwnej strony motocykliście doprowadzając do zderzenia.

W wyniku wypadku do szpitala został przewieziony 30-letni motocyklista, mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyznę po badaniach  zwolniono do miejsca zamieszkania. Policjanci zbadali stan trzeźwości kierujących, obydwoje trzeźwi. 50-latka za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem karnym w wysokości 400zł.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."