REKLAMA

Niespodzianka w ćwierćfinałach! Multi Okna poza walką o Puchar Ligi (VIDEO HD, ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ. W hali sportowej Gimnazjum nr 2 w Zagórzu odbyły się ćwierćfinały Pucharu Ligi Sanockiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. W ostatnim meczu wieczoru doszło do nie lada sensacji. Zajmujący 8. miejsce w tabeli Trans-Gaz pokonał lidera rozgrywek, drużynę Multi Okna 7:5.

W ramach rozgrywek ligowych, zawodnicy Trans-Gazu grają poniżej oczekiwań i choć można było przypuszczać, że zespół jest w stanie postraszyć głównego pretendenta do tytułu mistrzowskiego, to raczej mało kto stawiał na odpadnięcie Multi Okien już w fazie ćwierćfinałowej. Wszystkie te dywagacje zostały odstawione na bok, kiedy zabrzmiał pierwszy gwizdek w tym spotkaniu. Po 40 minutach, górą był Trans-Gaz i to piłkarze tego zespołu mogli cieszyć się z awansu do najlepszej czwórki.

W pozostałych spotkaniach, Harnaś pokonał Jomę 7:4, a popularni „Kingsi” okazali się lepsi w starciu z Transbudem. Stawkę półfinalistów uzupełnia HTP Brzozów, którego wyższość musieli uznać piłkarze Geo-Eko (7:3).

ćwierćfinał 1 – HARNAŚ-BŁONIE : JOMA 7:4
ćwierćfinał 2 – GEO-EKO : HTP BRZOZÓW 3:7
ćwierćfinał 3 – KINGS : TRANSBUD 4:1
ćwierćfinał 4 – MULTI OKNA : TRANS-GAZ 5:7

O tym, kto zagra z kim w ramach walki o medale, zadecydował los.

Półfinały Pucharu Ligi:

HTP BRZOZÓW – TRANS-GAZ, godzina 17:00
HARNAŚ-BŁONIE – KINGS, godzina 18:00

Finał odbędzie się po zakończeniu pojedynków wyłaniających dwie najlepsze drużyny. Spotkania zostaną rozegrane 27 stycznia, również w hali Gimnazjum nr 2 w Zagórzu.

este

foto: Tomasz Sowa


23-01-2012


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.