Nieszczęśliwy wypadek na przejściu w Krościenku

POWIAT BIESZCZADZKI. Policjanci wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego wypadku do jakiego doszło w sobotnią noc na przejściu granicznym w Krościenku. Ranna w wypadku kobieta przebywa w szpitalu w Sanoku.

W sobotę w nocy na przejściu granicznym w Krościenku w budynku kontroli specjalnej, podczas odprawy celnej do kanału wpadła kobieta 55-letnia obywatelka Ukrainy. Kobieta doznała poważnych obrażeń głowy. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że do upadku doszło podczas wyładowywania towarów z busa, którym podróżowało 9 osób. Kobieta została przewieziona do szpitala w Sanoku.

Policjanci na miejscu zdarzenia przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady, a także zabezpieczyli nagrania z monitoringu. O zdarzeniu powiadomiono Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie oraz Ambasadę Ukrainy.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ustrzykach Dolnych pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lesku.

KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."