Nieszczęśliwy wypadek na przejściu w Krościenku

07-05-2012

POWIAT BIESZCZADZKI. Policjanci wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego wypadku do jakiego doszło w sobotnią noc na przejściu granicznym w Krościenku. Ranna w wypadku kobieta przebywa w szpitalu w Sanoku.

W sobotę w nocy na przejściu granicznym w Krościenku w budynku kontroli specjalnej, podczas odprawy celnej do kanału wpadła kobieta 55-letnia obywatelka Ukrainy. Kobieta doznała poważnych obrażeń głowy. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że do upadku doszło podczas wyładowywania towarów z busa, którym podróżowało 9 osób. Kobieta została przewieziona do szpitala w Sanoku.

Policjanci na miejscu zdarzenia przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady, a także zabezpieczyli nagrania z monitoringu. O zdarzeniu powiadomiono Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie oraz Ambasadę Ukrainy.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ustrzykach Dolnych pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lesku.

KPP Ustrzyki Dolne

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.