REKLAMA

Nietrzeźwy pieszy spowodował kolizję drogową

POWIAT LESKI. Urazem ręki pieszego zakończyła się wczorajsza kolizja w miejscowości Glinne. Jak ustalili policjanci, 51-letni mieszkaniec tej miejscowości idąc nietrzeźwy skrajem jezdni, zatoczył się i został potrącony przez samochód.

Do zdarzenia doszło wczoraj, w miejscowości Glinne na drodze krajowej nr 84, około godz 21.30. Policjanci ruchu drogowego ustalili, że mężczyzna szedł po niewłaściwej stronie drogi, nie widząc samochodu, który nadjechał z tyłu, tj. od strony Leska. 31-letnia kobieta kierująca mazdą widząc pieszego idącego po prawej stronie jezdni, zwolniła jednak nie zdołała uniknąć kolizji, gdyż pieszy zatoczył się i uderzył w przednią szybę samochodu, uszkadzając ją.

Poszkodowany został zabrany do szpitala, gdzie stwierdzono u niego niegroźny uraz ręki. Policjanci ustalili, że kierująca mazdą była trzeźwa, natomiast pieszy miał w organizmie 1,34 promila alkoholu. Mężczyzna jako sprawca kolizji odpowie za wykroczenia drogowe, jakie popełnił.

KPP Lesko

27-07-2012


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.