Nietrzeźwy wjechał w przepust

SANOK. Kierujący fiatem zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w betonowy przepust. Policjanci na miejscu zbadali jego stan trzeźwości. Mężczyzna miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. Ponadto posiadał zakaz prowadzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło w piątek, po godz. 21 w miejscowości Sanoczek. Kierujący samochodem wjechał do przydrożnego rowu. Z ustaleń policjantów wynika, że 42-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierując samochodem marki Fiat zjechał na przeciwległy pas ruchu, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust. Kierowca na widok radiowozu zaczął pieszo uciekać, jednak został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Policjanci zbadali jego stan trzeźwość. Okazało się, że 42-latek miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. Ponadto kierujący posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów wszystkich kategorii.

O karze dla mężczyzny zadecyduje sąd.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."