Nowy salon Play w Sanoku (VIDEO HD)

08-02-2012

SANOK. W ubiegłym tygodniu, na ulicy 3-go Maja zakończył się remont salonu PLAY. Zmiany podyktowane wygodą klientów zostały zainicjowane przez nowego właściciela – ogólnopolskiego operatora salonów Play – firmę ViaMind Sp. z o.o. Nowy salon już przyciąga mieszkańców Sanoka i okolic. Z okazji otwarcia, dla klientów salonu przygotowane zostały atrakcyjne upominki.

Przejęcie salonu przez firmę ViaMind Sp. z o.o sprawiło, że zyskał on nowoczesny i funkcjonalny wygląd. Po blisko dwóch tygodniach prac można z całą pewnością stwierdzić że nowa wizualizacja przykuwa spojrzenie z zewnątrz, a w środku sprawia, że nasi klienci czują się komfortowo. Jedną z nowości jest możliwość korzystania z dostępu do Internetu poprzez specjalnie przygotowane stanowisko. Dzięki temu każdy mieszkaniec regionu odwiedzający salon może testować mobilny dostęp do Internetu – PLAY Online. Usługa ta dostępna jest obecnie dla mieszkańców Sanoka, Zagórza, Ustrzyk Dolnych, Beska, Rymanowa, Brzozowa oraz ich okolic.

 

Nowy właściciel jest jednym z największych partnerów sieci telefonii komórkowej PLAY. O wysokim poziomie firmy świadczyć mogą wielokrotnie przyznane wyróżnienia jak Debiut Roku Sieci PLAY czy Najlepiej Rozwijająca Się Sieć Sprzedaży PLAY. Obecnie ViaMind posiada blisko 90 Autoryzowanych Salonów Play w całej Polsce oraz 80 Doradców Biznesowych. Daje to mieszkańcom Sanoka i okolic okazję do skorzystania z usług świadczonych przez pewnego, doświadczonego i sprawdzonego operatora na rynku na rynku telefonii GSM.

Dodatkową zachętą do odwiedzenia salonu w najbliższych dniach będzie przygotowana oferta promocyjna. Klienci którzy w tym czasie odwiedzą salon i skorzystają z jego oferty otrzymają atrakcyjne upominki przygotowane przez salon. Jeśli akcja spotka się z zainteresowaniem naszych klientów salon zapowiada kontynuowanie podobnej aktywności w przyszłości.

Serdecznie zapraszamy!


Salon PLAY
3-go Maja 14

38-500 Sanok

Godziny otwarcia
Pn-Pt 9:00 – 17:00
Sobota 9:00 – 13:00
telefon do salonu 790 031 038


Tekst sponsorowany

Tagi:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.