tvBieszczady.pl : O powrót na zwycięską ścieżkę – TRANSMISJA NA ŻYWO TYLKO U NAS

08-02-2012

Po dwóch porażkach z rzędu, hokeiści Ciarko PBS Bank KH podejmą Zagłębie Sosnowiec w spotkaniu 40 kolejki Polskiej Ligi Hokejowej. Bezpośrednią relację z meczu przeprowadzi telewizja internetowa tvBieszczady.pl. Początek o godzinie 17:50. Serdecznie zapraszamy!

Telewizja tvBieszczady.pl

Telewizja tvBieszczady.pl


Faza play-off zbliża się wielkimi krokami i choć podopieczni Marka Ziętary zapewnili sobie wcześniej 1. miejsce po rundzie zasadniczej, warto ponownie wejść na zwycięskie tory.

Patrząc na klasyfikację PLH, znając potencjał obydwu drużyn, wydaje się, że gospodarze nie powinni mieć większego problemu z pokonaniem sosnowiczan. Jest jednak kilka aspektów, które mogą sprawić, że o wygraną będzie trudno.

Sanoczanie muszą radzić sobie bez chorego na zapalenie oskrzeli Marka Ziętary. Zastępuje go Josef Skokan, który na co dzień sprawuje funkcję trenera juniorów młodszych KH.

Z Zagłębiem zawsze grało nam się ciężko. Podkreślał to po kolejnych meczach Marek Ziętara, który mówił, że Sosnowiec po prostu nam „nie leży”. Do tej pory, w ramach rozgrywek PLH zespoły spotykały się pięciokrotnie. Choć wygraliśmy wszystkie batalie,  na lodowej tafli nie było tak łatwo (3:2, 5:3 dom i 4:1, 4:2, 8:3 wyjazd).

Dzisiaj zagramy bez kontuzjowanych: Romana Guricana i Michała Radwańskiego. Wciąż nie wiadomo czy wystąpi Marek Strzyżowski. Na tafli pojawią się Zoltan Kubat i Ivo Kotaska.

Początek spotkania o godzinie 18:00. My zapraszamy już od godziny 17:50, kiedy rozpoczniemy relację na żywo. Transmisja będzie dostępna na portalu Telewizja Bieszczady tvBieszczady.pl.

 

Telewizja tvBieszczady.pl

Telewizja tvBieszczady.pl

Foto: Tomasz Sowa

este

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.