Odmień swój dom na Święta!

Jak odświeżyć i odmienić pokój na Święta? To proste! Wystarczy nowy dywan, który ożywi wnętrze nowymi barwami. W Komforcie w Sanoku są już dostępne nowe kolekcje dywanów wełnianych, wiskozowych, shaggy i wiele innych!

 

Zapraszamy do sklepu Komfort w Sanoku, gdzie czekają na Ciebie podłogi z najnowszych kolekcji, w tym ogromny wybór dywanów w różnych stylach, kolorach i rozmiarach. Dodatkowo, za każdy kupiony u nas dywan za minimum 290zł, otrzymasz drugi, mniejszy w prezencie!

(Do wyboru jest kilka wzorów i kolorów, akcja promocyjna trwa do końca grudnia).

 

Oprócz promocji z dywanem, każdego miesiąca wybieramy spośród całego asortymentu produkty i znacznie obniżamy ich cenę. Łap okazję i sprawdzaj w każdym miesiącu, na które produkty przygotowaliśmy specjalną niższą cenę.

 

W swojej ofercie, oprócz ogromnego wyboru dywanów, posiadamy również największy wybór wykładzin dywanowych i elastycznych,  paneli, desek podłogowych oraz drzwi, jak również wiele akcesoriów wykończeniowych oraz doskonałych środków do pielęgnacji, czyszczenia oraz konserwacji wszystkich pokryć podłogowych.

Odkurzacz piorący za 1 zł

 

Dla klientów, którzy chcieliby samodzielnie wyczyścić swój dywan, chodnik lub wykładzinę proponujemy wypożyczenie odkurzacza piorącego. Koszt wypożyczenia odkurzacza to 1zł. Warunkiem wypożyczenia  jest zakup specjalistycznego środka piorącego oraz zostawienie kaucji zwrotnej w wysokości 300 złotych.

Zakup jednego środka piorącego upoważnia do wypożyczenia odkurzacza na jedną dobę.
Odkurzacz nie ma szczotek wirujących, które mogą zniszczyć włókna, pierze wykorzystując podciśnienie, stąd też jest w pełni bezpieczny dla podłogi i nie powoduje przemoczenia dywanu.

 

 

KOMPLEKSOWO!

 

Przyjeżdżając do Komfortu w Sanoku możecie Państwo również zakupić farby w znajdującym się w tym samym budynku sklepie Kameleon (tel. 13-464-00-20). Dostępne są w hurtowych cenach farby największych producentów oraz profesjonalne farby do wszystkich powierzchni. Dodatkowym atutem sklepu jest możliwość wyboru dowolnego koloru farby według wzornika RAL bądź NCS. W Kameleonie zakupić również można akcesoria malarskie oraz chemię gospodarczą w atrakcyjnych cenach.

 

Skorzystaj z zimowej Wyprzedaży np.


Emulsja Lateksowa Dulux Kolory Świata poj. 2,5L w super cenie 44,99

 

 

Emulsja Latexowa Barwy Natury poj. 5L w super cenie 78,99

 

 

Zapraszamy serdecznie do Sklepu Komfort i Kameleon
Sanok ul. II Armii Wojska Polskiego 40c (Dąbrówka)

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 17:00

Sobota
9:00 – 14:00

tel. Komfort:   13-497-13-13
tel. Kameleon: 13-464-00-20

www.kameleon.sanok.pl
www.facebook.com/KomfortKameleon?fref=ts

|