Odprawa roczna w sanockiej komendzie

SANOK. W środę (11 stycznia) w Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku odbyła się odprawa roczna z udziałem Zastępcy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Kazimierza Mruka. W trakcie odprawy podsumowano pracę sanockiej jednostki w roku 2011.Wczoraj o godz. 13. w świetlicy KPP Sanok odbyła się roczna odprawa służbowa z udziałem Zastępcy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Kazimierza Mruka. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele samorządów oraz instytucji, z którymi Policja na co dzień współpracuje. W odprawie uczestniczyli: Zastępca Burmistrza Sanoka- Ziemowit Borowczak, Sekretarz Starostwa Powiatowego w Sanoku Marian Kunc, Prezes Sądu Rejonowego- Mariusz Hanus i Prokurator Rejonowy- Izabela Jurkowska- Hanus.

W trakcie odprawy Komendant Powiatowy Policji w Sanoku insp. Edward Ząbek omówił stan etatowy oraz wyposażenie jednostki. Komendant podziękował zaproszonym gościom za dotychczasową dobrą współpracę. Wyniki pracy sanockich policjantów z pionu prewencji przedstawił I Zastępca podinsp. Łukasz Dytkowski. O pracy Wydziału Kryminalnego mówił Zastępca kom. Grzegorz Matyniak.

Po wystąpieniu Komendanta i jego zastępców głos zabrali zaproszeni goście, którzy w swoich wystąpieniach podziękowali za dobrą współpracę z sanocką jednostką Policji.

Na zakończenie Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Kazimierz Mruk podziękował policjantom za wysiłek i trud wkładany w codzienną służbę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego. Słowa podziękowania skierował także na ręce przedstawicieli samorządu za przekazywaną pomoc i finansowe wsparcie.

KPP SANOK

 

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."