SANOK: Ojciec zaatakował córkę nożem. Ranny został chłopak dziewczyny, który stanął w jej obronie

SANOK. 56-letni mężczyzna groził córce trzymając nóż w ręce. Ugodzony nożem został partner dziewczyny, który stanął w jej obronie. Napastnik za usiłowanie zabójstwa najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 19.25  na ul. Langiewicza w Sanoku. Z ustaleń Policji wynika, że 56-letni mieszkaniec powiatu sanockiego po powrocie do domu wszedł do pokoju swojej 31-letniej córki. U dziewczyny był jej 39-letni partner. Ojciec wziął nóż kuchenny i trzymając go w ręce groził córce, że ją zabije. W obronie kobiety stanął jej chłopak, który został raniony nożem przez 56-latka. Rana była na tyle poważna, że mężczyznę przewieziono do szpitala, gdzie przeszedł skomplikowaną operację.

Napastnik został zatrzymany w policyjnym areszcie, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu przedstawiono mu zarzut usiłowania zabójstwa. Wczoraj decyzją sądu wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

KPP Sanok
foto: KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."