SANOK: Ojciec zaatakował córkę nożem. Ranny został chłopak dziewczyny, który stanął w jej obronie

06-07-2012

SANOK. 56-letni mężczyzna groził córce trzymając nóż w ręce. Ugodzony nożem został partner dziewczyny, który stanął w jej obronie. Napastnik za usiłowanie zabójstwa najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 19.25  na ul. Langiewicza w Sanoku. Z ustaleń Policji wynika, że 56-letni mieszkaniec powiatu sanockiego po powrocie do domu wszedł do pokoju swojej 31-letniej córki. U dziewczyny był jej 39-letni partner. Ojciec wziął nóż kuchenny i trzymając go w ręce groził córce, że ją zabije. W obronie kobiety stanął jej chłopak, który został raniony nożem przez 56-latka. Rana była na tyle poważna, że mężczyznę przewieziono do szpitala, gdzie przeszedł skomplikowaną operację.

Napastnik został zatrzymany w policyjnym areszcie, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu przedstawiono mu zarzut usiłowania zabójstwa. Wczoraj decyzją sądu wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

KPP Sanok
foto: KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.