Otwarcie zielonego rynku. Przed nami mikołajkowy tydzień

SANOK / PODKARPACIE. Burmistrz Miasta Sanoka i kupcy z targowiska miejskiego zapraszają na uroczyste otwarcie odnowionego bazaru miejskiego przy ul. Lipińskiego. Odbędzie się ono w najbliższą sobotę o godz. 10.00. Towarzyszyć temu będzie inauguracja Tygodnia Mikołajkowego na Bazarze.

W ten dzień na kupujących czeka wiele atrakcji i promocji, a bazar odwiedzi sam św. Mikołaj, który będzie rozdawał słodkości. Jednak to nie wszystko, bowiem na cały tydzień poprzedzającym mikołajki, sanoccy kupcy przygotowali wiele promocji, rabatów i okazji.

Już dziś serdecznie zapraszamy na bazar przy ul. Lipińskiego, zarówno kupujących, jak i chętnych dzierżawców, na których czekają jeszcze wolne boksy do wynajęcia. Zapewniamy atrakcyjne warunki najmu.

W wyniku prowadzonej przez Miasto Sanok przebudowy bazaru miejskiego przy ul. Lipińskiego powstał nowy, zadaszony obiekt. Kupcy mają do do dyspozycji 79 boksów, każdy o powierzchni ok. 11 m kw. z możliwością łączenia boksów ze sobą. Stoiska wyposażone są w instalację elektryczną, zamykane opuszczaną bramą roletową. Alejki między pięcioma rzędami stoisk wyłożone zostały kostką betonową. W tylnej części placu, również pod zadaszeniem, stanęło 10 stołów handlowych.

Poza obecnie istniejącymi toaletami, powstała dodatkowa przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Główne wejście na obiekt usytuowane jest od strony ul. Lipińskiego.

|
Pomoc Finansowa

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."