Pijany spowodował wypadek i uciekł zostawiając rannego kolegę

LESKO. Mężczyzna, który w sobotnią noc po pijanemu spowodował wypadek samochodowy i uciekł z miejsca zdarzenia, został zatrzymany przez policjantów. W wypadku, w którym rozbił prowadzonego przez siebie opla astrę, został ranny jego 19-letni pasażer.

Do wypadku doszło około północy z soboty na niedzielę na ul. Słowackiego w Lesku. Policjanci wezwani na pomoc zastali na miejscu rozbitego opla astrę i 19-letniego mężczyznę, który z uwagi na obrażenia, został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalili, że kierującym, który uciekł z miejsca wypadku był 22-latek z Leska. Rano, gdy wrócił do domu, został zatrzymany. Nadal był pijany – w jego organizmie alkomat wskazał zawartość 1,19 promila alkoholu.

Mężczyzna będzie odpowiadał za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu i nieudzielenie pomocy rannemu, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Rozbity samochód porzucony przez kierującego

KPP Lesko

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."