Piłkarskie podsumowanie weekendu

PIŁKA NOŻNA. Za nami XII i XI kolejka rozgrywek piłkarskich. W miniony weekend swoje spotkania rozegrali zawodnicy reprezentujący zespoły III i IV ligi, klasy okręgowej, A, B oraz C. Zobacz jakie rezultaty uzyskały drużyny z naszego regionu.

III liga, grupa lubelsko – podkarpacka (XII kolejka)
Polonia Przemyśl – Chełmianka Chełm 3:1
Stal Sanok – Stal Kraśnik 6:0
Karpaty Krosno – omasovia Tomaszów Lubelski 2:1
Lublinianka Wieniawa Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski 3:2
Orlęta Łuków – Avia Świdnik 1:4
Orzeł Przeworsk – Stal Mielec 0:1
Czarni Jasło – Unia Nowa Sarzyna 1:2
Izolator Boguchwała – Podlasie Biała Podlaska 1:1


IV liga, grupa podkarpacka (XII kolejka)
Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba 1:1
LZS Turbia – Rzemieślnik Pilzno 0:1
Sokół Sieniawa – JKS 1909 Jarosław 0:0
Resovia II – Crasnovia Krasne 0:0
Przełęcz Dukla – Pogoń Leżajsk 0:1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) – Strumyk Malawa 1:4
Wisłok Strzyżów – Żurawianka Żurawica 4:1
Kolbuszowianka Kolbuszowa – Cosmos Nowotaniec 4:1

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Piast Tuczempy 12, 25, 17-8
2. Sokół Sieniawa 12, 24, 28-10
3. JKS 1909 Jarosław 12, 24, 27-12
14. Cosmos Nowotaniec 12, 14, 13-17


Klasa okręgowa, grupa Krosno (XII kolejka)
Górnik Strachocina – Stal II Sanok 1:0
Kotwica Korczyna – LKS Skołyszyn 2:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne – LKS Pisarowce 0:2
LKS Głowienka – Start Rymanów 1:1
Grabowianka Grabówka – Iwonka Iwonicz 1:3
Przełom Besko – Leśnik Baligród 1:0
Szarotka Uherce – Iskra Przysietnica 4:2
Partyzant Targowiska – Burza Rogi 3:1
Pauza: Nafta Jedlicze

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Partyzant Tragowiska  12, 24, 27-10
2. LKS Pisarowce 11, 22, 29-21
3. Przełom Besko 11, 20, 19-9
15. Stal II Sanok 11, 11, 12-21
17. Górnik Strachocina 12, 10, 11-27


Klasa A, grupa Krosno I (XI kolejka)
Wisłok Sieniawa – Bukowianka Bukowsko 3:0
Sanbud Długie – LKS Izdebki 1:1
Brzozovia Brzozów – LKS Zarszyn 1:1
LKS Haczów – Nelson Polańczyk 3:1
Karpaty Klimkówka – Płomień Zmiennica 0:0
Szarotka Nowosielce – Sanovia Lesko 1:3
Orzeł Bażanówka – Błękitni Jasienica Rosielna 3:1
Pauza: Orion Pielnia

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Płomień Zmiennica 11, 23, 26-14
2. LKS Zarszyn 11, 21, 20-8
3. Wisłok Sieniawa 10, 20, 20-13
5. Sanbud Długie 8, 18, 20-16
7. Orion Pielnia 9, 15, 21-21
9. Orzeł Bażanówka 8, 13, 15-14
13. Bukowianka Bukowsko 8, 8, 9-17
14. Szarotka Nowosielce 8, 8, 15-25


Klasa B, grupa Krosno I (XI kolejka)
LKS Golcowa – Górnik Grabownica Starzeńska 6:1
Remix Niebieszczany – Pogórze Srogów Górny 0:0
Victoria Pakoszówka – Cosmos II Nowotaniec 1:3
LKS Płowce/Stróże Małe – Jawornik Czarna 1:2
LKS Czaszyn – Otryt Lutowiska 2:4
LKS Tarnawa – Lotniarz Bezmiechowa 2:0
ULKS Czerteż – Juventus Poraż 1:4

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Juventus Poraż  11, 22, 27-14
2. LKS Golcowa 11, 21, 26-14
3. Victoria Pakoszówka 11, 19, 12-7
4. LKS Tarnawa 11, 18, 20-15
6. Pogórze Srogów Górny 11, 17, 22-20
8. Cosmos II Nowotaniec 11, 16, 21-18
9. LKS Płowce/Stróże Małe 11, 15, 19-16
11. Remix Niebieszczany 11, 15, 14-16
12. ULKS Czerteż 11, 10, 14-26
13. LKS Czaszyn 11, 8, 11-26


Klasa C, grupa Krosno I (XI kolejka)
Osława Zagórz – Krokus Ropienka 5:2
LKS Olszanica – Grom Sanoczek 5:0
Grodzisko Trepcza – Pionier Średnia Wieś 1:2
Drzewiarz Rzepedź – Orkan Markowce 4:1
Tyrawia Tyrawa Solna – Gabry Łukowe 5:2
Pauza: Bieszczady Jankowce

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Drzewiarz Rzepedź 10, 27, 43-11
2. Pionier Średnia Wieś 10, 25, 26-8
3. Bieszczady Jankowce 10, 22, 37-18
4. Osława Zagórz 10, 21, 33-15
5. Orkan Markowce 10, 16, 29-24
6. Grodzisko Trepcza 10, 15, 22-20
10. Grom Sanoczek 10, 4, 14-43
11. Gabry Łukowe 10, 3, 11-47


Klasa C, grupa Krosno II (XI kolejka)
Cisy Jabłonica Polska – LKS Trześniów 1:2
Zryw Dydnia – San Nozdrzec 0:0
Iskra Iskrzynia – LKS Hłudno 1:0
LKS Wesoła – LKS Wzdów 3:2
LKS Odrzechowa – Orzeł Milcza 4:1
Beskid Posada Górna – Victoria Niebocko 2:0
Pauza: Orzeł Pustyny

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Iskra Iskrzynia 10, 22, 16-7
2. Orzeł Pustyny 10, 21, 22-10
3. Orzeł Milcza 10, 19, 27-17
6. LKS Odrzechowa 10, 14, 19-18

Zestawienie obejmuje zespoły reprezentujące powiat sanocki.

|
Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."