Piłkarskie podsumowanie weekendu. Zwycięski Cosmos

PIŁKA NOŻNA. Za nami VI kolejka rozgrywek piłkarskich. W miniony weekend swoje spotkania rozegrali zawodnicy reprezentujący zespoły III i IV ligi, klasy okręgowej, A, B oraz C. Zobacz jakie rezultaty uzyskały drużyny z naszego regionu.

III liga, grupa lubelsko – podkarpacka (VI kolejka)
Polonia Przemyśl – Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Avia Świdnik 1:0
Stal Kraśnik – Stal Mielec 0:7
Chełmianka Chełm – Unia Nowa Sarzyna 1:2
Stal Sanok – Podlasie Biała Podlaska 6:1
Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała 2:2
Lublinianka Wieniawa Lublin – Czarni Jasło 2:0
Orlęta Łuków – Orzeł Przeworsk 1:4


IV liga, grupa podkarpacka (VI kolejka)
Piast Tuczempy – Crasnovia Krasne 3:1
JKS 1909 Jarosław – Pogoń Leżajsk 4:1
Rzemieślnik Pilzno – Strumyk Malawa 2:2
Stal Nowa Dęba – Żurawianka Żurawica 3:0
LZS Turbia – Cosmos Nowotaniec 0:2
Sokół Sieniawa – Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:2
Resovia II – Wisłok Strzyżów 9:1
Przełęcz Dukla – OKS Mokrzyszów 1:1

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Piast Tuczempy 6, 16, 11-24
2. JKS 1909 Jarosław 6, 14, 19-9
3. Sokół Sieniawa 6, 13, 18-6
6. Cosmos Nowotaniec 6, 9, 9-7


Klasa okręgowa, grupa Krosno (VI kolejka)
LKS Skołyszyn – Start Rymanów 0:1
Stal II Sanok – Iwonka Iwonicz     4:0
Nafta Jedlicze – Partyzant Targowiska 1:0
Górnik Strachocina – Leśnik Baligród 2:1
Kotwica Korczyna – Iskra Przysietnica 6:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Szarotka Uherce 1:0
LKS Głowienka – Przełom Besko 2:1
Grabowianka Grabówka – Burza Rogi 3:0
Pauza: LKS Pisarowce

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. LKS Głowienka 6, 15, 9-2
2. Partyzant Tragowiska 6, 13, 13-4
3. Przełom Besko 6, 10, 10-6
5. LKS Pisarowce 6, 10, 13-13
6. Stal II Sanok 6, 10, 11-9
11. Górnik Strachocina 6, 7, 6:9


Klasa A, grupa Krosno I (V kolejka)
Brzozovia Brzozów – Bukowianka Bukowsko 1:1
LKS Haczów – Sanbud Długie 4:0
Szarotka Nowosielce – Wisłok Sieniawa 0:1
Orzeł Bażanówka – Orion Pielnia 1:1
Błękitni Jasienica Rosielna – LKS Izdebki 2:0
Sanovia Lesko – LKS Zarszyn 2:1
Płomień Zmiennica – Nelson Polańczyk 8:2
Pauza: Karpaty Klimkówka

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. LKS Haczów 5, 13, 17-7
2. Płomień Zmiennica 5, 10, 17-9
3. Wisłok Sieniawa 5, 10, 10-10
4. LKS Zarszyn 5, 9, 9-5
5. Orion Pielnia 5, 8, 10-7
6. Sanbud Długie 5, 8, 9-10
10. Bukowianka Bukowsko 5, 5, 6-7
11. Orzeł Bażanówka 4, 4, 5-5
14. Szarotka Nowosielce 4, 1, 5-14


Klasa B, grupa Krosno I (V kolejka)
LKS Płowce/Stróże Małe – Remix Niebieszczany 4:0
LKS Czaszyn – LKS Golcowa 2:1
LKS Tarnawa – ULKS Czerteż 4:1
Lotniarz Bezmiechowa – Górnik Grabownica Starzeńska 2:2
Otryt Lutowiska – Pogórze Srogów Górny 4:3
Jawornik Czarna – Cosmos II Nowotaniec 1:1
Victoria Pakoszówka – Juventus Poraż 0:0

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Juventus Poraż 5, 9, 11-7
2. LKS Płowce/Stróże Małe 5, 9, 9-4
3. Jawornik Czarna 5, 8, 14-9
6. LKS Tarnawa 5, 8, 12-8
7. Pogórze Srogów Górny 5, 7, 12-12
8. Remix Niebieszczany 5, 7, 7-10
9. Victoria Pakoszówka 4, 6, 3-3
10. ULKS Czerteż 5, 6, 7-13
12. Cosmos II Nowotaniec 5, 5, 7-8
13. LKS Czaszyn 5, 4, 4-7


Klasa C, grupa Krosno I (V kolejka)
Bieszczady Jankowce – Orkan Markowce 5:1
Grom Sanoczek – Gabry Łukowe 6:0
Osława Zagórz – Tyrawia Tyrawa Solna 1:1
LKS Olszanica – Drzewiarz Rzepedź 2:4
Krokus Ropienka – Pionier Średnia Wieś 1:2
Pauza: Grodzisko Trepcza

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Bieszczady Jankowce 5, 12, 15-7
2. Drzewiarz Rzepedź 5, 12, 22-7
3. Pionier Średnia Wieś 5, 12, 13-5
4. Orkan Markowce 5, 9, 17-12
6. Osława Zagórz 4, 7, 8-5
7. Grodzisko Trepcza 4, 6, 11-8
8. Grom Sanoczek 4, 3, 9-20
9. Gabry Łukowe 4, 3, 5-28


Klasa C, grupa Krosno II (V kolejka)
LKS Wesoła – Cisy Jabłonica Polska 0:3
LKS Odrzechowa – Beskid Posada Górna 3:4
Orzeł Milcza – LKS Trześniów 3:0
LKS Wzdów – Orzeł Pustyny 2:2
LKS Hłudno – San Nozdrzec 2:2
Zryw Dydnia – Victoria Niebocko 5:1
Pauza: Iskra Iskrzynia

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Cisy Jabłonica Polska 5, 12, 12-7
2. Orzeł Milcza 4, 9, 11-3
3. Iskra Iskrzynia 4, 9, 8-4
9. LKS Odrzechowa 4, 6, 9-8

Zestawienie obejmuje zespoły reprezentujące powiat sanocki.

|
Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."