Po kłótni z przyjacielem boso uciekła z mieszkania

19-01-2012

USTRZYKI DOLNE. Dwie godziny trwały poszukiwania 53-letniej kobiety, która nad ranem, po kłótni z przyjacielem boso uciekła z mieszkania. Pijaną kobietę policjanci odnaleźli w domu znajomych, około 2 kilometry od miejsca zamieszkania.

Cały ten odcinek przeszła boso po śniegu, przy temperaturze powietrza -5°C.

Dziś parę minut po godz. 4 dyżurny jednostki został powiadomiony przez mieszkańca podustrzyckiej miejscowości o tym, że jego znajoma wybiła szybę w oknie i boso uciekła z mieszkania oddalając się w nieznanym kierunku.

Policjanci natychmiast zaczęli poszukiwania kobiety. Z ich ustaleń wynikało, że kobieta i mężczyzna (oboje w wieku 53 lat) razem pili alkohol u swoich znajomych, po czym wrócili do domu. Po powrocie zaczęli się kłócić i w trakcie tej awantury kobieta wybiła szybę w oknie raniąc sobie dłoń, po czym boso uciekła z mieszkania. Do poszukiwań policjanci użyli psa służbowego, który pomógł w odnalezieniu kobiety. Jak się okazało, przebywała ona u znajomego, w domu oddalonym o około 2 kilometry od miejsca zamieszkania. Ten odcinek kobieta przeszła boso po śniegu, przy temperaturze -5°C.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kobiety. Miała 1,78 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobiecie udzielono pomocy medycznej, a następnie oddano pod opiekę rodziny.

KPP Ustrzyki Dolne

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.