Pobił za 3 piwa!

USTRZYKI DOLNE. Policjanci Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali sprawcę niedzielnego rozboju na 60-letnim mężczyźnie w Ustrzykach Dolnych. Mężczyzna został zaatakowany w swoim domu, ponieważ nie chciał dać alkoholu.

W niedzielę po południu policjanci zostali powiadomieni o rozboju na mieszkańcu Ustrzyk Dolnych. Z uzyskanych informacji wynikało, że do mieszkania 60-letniego mężczyzny wszedł młody człowiek i zażądał alkoholu. Właściciel  odmówił, wówczas został zaatakowany i uderzony w głowę i brzuch. Młody człowiek wszedł następnie do pomieszczenia, zabrał trzy butelki piwa i uciekł. Zaniepokojeni awanturą sąsiedzi zaalarmowali Policję.

Funkcjonariusze przystąpili do ustalenia okoliczności zdarzenia oraz poszukiwania sprawcy. Prowadząc czynności w tej sprawie ustalili, że jest nim 22-letni mieszkaniec Ustrzyk Dolnych, który już wcześniej był karany. W poniedziałek przedstawiono mu zarzuty. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 12.

KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."