ZAGÓRZ: Sanoczanie kradli alkohol w Zagórzu. Zarejestrował ich monitoring

ZAGÓRZ. W ręce policjantów wpadło trzech mężczyzn, którzy  w miniony czwartek, w jednym z marketów na terenie Zagórza ukradli alkohol. Zuchwałych złodziei ukarano mandatami karnymi. A wszystko to dzięki reakcji mieszkańca gminy Zagórz i natychmiastowemu działaniu funkcjonariuszy.

W miniony czwartek do Posterunku Policji w Zagórzu przyszedł mężczyzna i powiedział, że w trakcie podróży autobusem komunikacji miejskiej słyszał, jak trzy młode osoby umawiają się na kradzież alkoholu w jednym z marketów na terenie miasta.

Mieszkaniec gminy Zagórz stwierdził, że jest w stanie rozpoznać tych mężczyzn. Policjanci natychmiast udali się pod wskazany sklep. Na miejscu w rejonie marketu funkcjonariusze zauważyli trzech młodych mężczyzn, którzy w rękach trzymali alkohol. Zgłaszający potwierdził, że to właśnie te osoby planowały kradzież.

Sprawcami kradzieży okazali się trzej mieszkańcy Sanoka w wieku 21, 22 i 23 lat. Mężczyźni wspólnie ukradli pięć butelek wódki o łącznej wartości około 120 złotych. Powyższy fakt został również zarejestrowany przez sklepowy monitoring. Skradziony alkohol został odzyskany i wrócił do dalszej odsprzedaży. Wszyscy trzej przyznali się do popełnienia kradzieży. Zostali ukarani mandatami karnymi na łączna sumę 1800 złotych.

KPP SANOK

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."