Podziękowania, życzenia i kwiaty

14-02-2012

ZAGÓRZ: W poniedziałek 13 lutego br. prezydium Rady Miejskiej, kierownictwo i pracownicy zagórskiego magistratu pożegnali wiceburmistrz Alicję Wosik, która decyzją Prezesa Rady Ministrów została powołana na stanowisko wicewojewody podkarpackiego.

Spotkanie rozpoczął burmistrz Zagórza Ernest Nowak, który gratulując i dziękując swej dotychczasowej zastępczyni za owocną współpracę zauważył, iż Alicja Wosik podobnie jak wojewoda podkarpacki Małgorzata Chomycz – Śmigielska wywodzi się z południowej – słabiej rozwiniętej części regionu, co stwarza dogodne warunki do tego aby bolączki i potrzeby gmin i powiatów leżących na południu województwa były traktowane przez władze wojewódzkie z należytą troską. – Mamy nadzieję, że piastując nowe i bardzo odpowiedzialne stanowisko nie zapomni Pani o naszej, zagórskiej społeczności – mówił burmistrz Nowak wręczając nowej wicewojewodzie okazały kosz kwiatów.

Wicewojewoda Alicja Wosik dziękując za gratulacje i życzenia zapewniła o swej sympatii i przychylności dla władz i mieszkańców gminy, którą współzarządzała przez ponad rok. – Będę dobrze wspominać współpracę z panem burmistrzem, radą miejską, zagórskimi urzędnikami i zwykłymi obywatelami. W tym krótkim okresie podjęliśmy wspólnie wiele trudnych wyzwań. Życzę Państwu aby gmina Zagórz dynamicznie się rozwijała, w razie potrzeby zawsze jestem do Waszej dyspozycji – zaakcentowała nowa wicewojewoda.

UMiG Zagórz

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.