POLAŃCZYK: 500 złotych za zakłócanie ciszy nocnej

POLAŃCZYK. Pięciu młodych ludzi, którzy dzisiejszej nocy zakłócali ciszę nocną w Polańczyku, zostali ukarani mandatami karnymi w wysokości 500 zł. Dopiero interwencja policjantów skłoniła ich do uspokojenia się, wcześniejsze prośby innych turystów, a nawet właściciela pola namiotowego, odnosiły skutek odwrotny od zamierzonego.

O pomoc Policji poprosił właściciel pola namiotowego w Polańczyku. Grupa młodych mężczyzn zakłócała głośnymi krzykami i śpiewami nocny odpoczynek innych turystów, a na prośby o zachowanie spokoju reagowali agresywnie, grożąc interweniującym pobiciem i wyzywając ich. Gdy kwadrans przed pierwszą w nocy policjanci Oddziałów Prewencji, pełniący w sezonie letnim służbę w Polańczyku, przybyli na miejsce, młodzi ludzie próbowali uciekać. Gdy ich zatrzymano, okazało się że są to dwaj 21-latkowie i 19-latek z Rzeszowa oraz ich dwóch kolegów z Krakowa w wieku 18 i 17 lat.

Wszyscy nocni awanturnicy zostali ukarani mandatami karnymi, każdy w wysokości 500 zł i zobowiązali się do zachowania spokoju.

źródło: KPP LESKO

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."