Policja i Straż Graniczna we wspólnej akcji

SANOK. Wczoraj na terenie powiatu sanockiego funkcjonariusze Policji oraz Straży Granicznej w ramach akcji „Granica”, kontrolowali kierowców poruszających się po drogach łączących Polskę z Ukrainą.

Działania trwały od godz. 6 do 14. W akcji wzięli udział funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sanoku oraz Straży Granicznej w Sanoku. Celem akcji było eliminowanie z ruchu drogowego pojazdów niesprawnych technicznie, a także ujawnianie kierujących, którzy naruszają inne przepisy obowiązujące na drodze. Ponadto w trakcie kontroli zwracano uwagę na właściwe oświetlenie pojazdów oraz sprawdzano wymagane dokumenty i uprawnienia do kierowania pojazdami.

W czasie wspólnych działań skontrolowano 11 pojazdów, 1 kierowcę ukarano mandatem, 8 pouczono. Zatrzymano 2 dowody rejestracyjne z powodu niewłaściwego stanu technicznego samochodów.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."