Poszukiwany listem gończym zatrzymany

USTRZYKI DOLNE. Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 24-latek podejrzany jest o szereg włamań do garaży na terenie Ustrzyk Dolnych.

Dziś rano policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali w mieszkaniu poszukiwanego listem gończym 24-latka. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od kilku tygodni. Jest podejrzany o szereg włamań do garaży na terenie Ustrzyk Dolnych w lutym bieżącego roku.

20 lutego do dyżurnego ustrzyckiej komendy napływały zgłoszenia o kradzieżach i włamaniach do garaży w Ustrzykach Dolnych. W sumie zanotowano 17 takich zgłoszeń. Łupem złodziei padły kosy spalinowe, wiertarki, skrzynki narzędziowe, butle gazowe, poroże. Wówczas policjanci zatrzymali czterech sprawców. Piąty ukrywał się, ale dziś rano został zatrzymany.

24-latek dziś w Prokuraturze Rejonowej w Lesku usłyszy zarzuty, za ten czy grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."